Taisyklės

Pirkėjo atsakomybė

Pirkėjas prieš pirkimą privalo susipažinti su šiame puslapyje aprašytomis taisyklėmis. Prieš atliekant užsakymą būtina pažymėti „Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku“. Šis veiksmas laikomas kaip patvirtinimu, kad pirkėjas yra susipažinęs su taisyklėmis.
Pildant užsakymą pirkėjas yra atsakingas už pateiktų duomenų korektiškumą.

Pardavėjo atsakomybė

Pardavėjas užtikrina, kad visos svetainėje parduodamos prekės yra originalios, sertifikuotos ir atitinka Europos Sąjungoje keliamus saugos reikalavimus (pažymėtos CE ženklu).
Pardavėjas privalo išsiųsti visas pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu.
Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra parinkti tokios pačios prekės spalvą ar skonį net tai atvejais, kai pirkėjas yra nurodęs kitaip.
Prekių aprašyme nurodyti paveiksliukai labai retais atvejais gali šiek tiek skirtis nuo realiai Jums siunčiamų prekių, tačiau pardavėjas užtikrina, kad Jūs gausite tokio pat gamintojo ir tomis pačiomis savybėmis pasižyminčią prekę, kurią užsakėte.
Pardavėjas nėra atsakingas už bet kokius padarinius, atsiradusius dėl pirkėjo klaidingo duomenų pateikimo.

Konfidencialumas

Užsakymo metu įvesti asmeniniai duomenys niekada nebus panaudoti nedoriems ketinimams ar perduoti trečiosioms šalims.
Užsakymo metu įvesti kontaktiniai duomenys gali būti panaudoti pranešant Jums išskirtinius tik mūsų įmonės pasiūlymus.
Užsakymai siunčiami registruotu pirmenybiniu paštu kartoninėse tvirtose dėžutėse, ant kurių nebus jokių mūsų logotipų ar kitų ženklų, simbolizuojančių dėžutės turinį.
Atliekant bankinį pavedimą užtenka įvesti užsakymo numerį, todėl niekas nesužinos, už ką mokėjote.
Pirkėjas gali pasirinkti, kad nei siuntos, nei jokio pranešimo apie užsakymą negautų į namus. Tokiu atveju pats pirkėjas po 1-3 darbo dienų turi nuvykti į savo pašto skyrių.

Prekių kainų nustatymas

Pardavėjas bet kuriuo metu gali keisti prekių kainą.
Prekių kaina nurodyta be siuntimo kainos. Siuntimo kaina naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis – 0,99 € siunčiant pirmenybinę registruotą siuntą arba 0,99 € – atsiimant patiems LP EXPRESS paštomate. Ši kaina pridedama prie pasirinktų prekių kainos. Jei prekių kaina viršija 15 €, pirkėjui siuntimas nemokamas ir visas transportavimo išlaidas padengs pardavėjas.

Prekių pristatymas

Užsakymą išsiunčiame per 1 darbo dieną po gauto apmokėjimo.
Visi užsakymai įvykdomi per 3 darbo dienas nuo atsiskaitymo už prekes. Užsakymą anuliuosime, jei nuo užsakymo datos praėjus 3 darbo dienoms neatliksite mokėjimo.
Jei per numatytą terminą pirkėjas prekių neatsiima iš tos vietos, kur prekė pristatyta (paštas ar paštomatas), jos grįžta atgal pas pardavėją. Pirkėjas apie tai informuojamas el. paštu. Gali būti grąžinami pinigai už prekes arba išsiunčiama pakartotinai, jei pirkėjas papildomai sumoka pristatymo mokestį. Jei pirkėjas reikalauja grąžinti pinigus, iš sumokėtos sumos atimamos išlaidos, patirtos prieš tai neįvykusio pristatymo išlaidoms ir komisiniams mokesčiams padengti.
Retais atvejais gali būti, kad dėl pristatančių kurjerių kaltės, siuntinys Jūsų nepasieks per 3 darbo dienas. Pardavėjas privalo apie tai informuoti pirkėją ir nurodyti terminą, kada siunta jį pasieks.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Apie prekių grąžinimą praneškite el. paštu pagalba@prezervatyvai-internetu.lt.
Prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos ne vėliau nei po 7 dienų po prekės gavimo.
Grąžinamos ar keičiamos prekės negali būti naudotos ar kitaip pažeistos, privalo būti supakuotos toje pačioje originalioje pakuotėje.
Išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu ar keitimu sumoka pirkėjas, išskyrus atvejus, kai dėl pardavėjo kaltės išsiunčiama ne ta užsakyta prekė arba ji buvo su defektais.
Kilus ginčams ar kitiems neaiškumams, prekės grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ (nauja redakcija http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450).