Pristatymo būdai

Lietuvos paštas

Prezervatyvai siunčiami registruotu pirmenybiniu paštu. Pristatymo laikas – 1 – 3 darbo dienos. Standartinė pristatymo kaina – 0,99 €.
Siuntimas nemokamas, jei pirksite už daugiau nei 15 €.

Pageidaujant daugiau privatumo, užsakant galėsite pasirinkti, kad siuntą patys atsiimtumėte pašte ir į namus negautumėte jokių informacinių lapelių apie siuntinį. Tam tiesiog reikia užsakymo formoje pažymėti laukelį „Atsiimti pašte“.

Apie siuntos išsiuntimą informuosime Jus el. paštu, kuriame gausite ir siuntos kodą. Pagal jį galėsite sekti siuntos kelią Lietuvos pašto oficialioje svetainėje. Lietuvos paštas dažniausiai tą pačią dieną užfiksuoja siuntą savo sistemoje.

Jei užsakymo formoje nepažymėsite „Atsiimti pašte“, į namus gausite siuntinuką iš pašto darbuotojo. Jei Jūsų neras namie, pašto dėžutėje paliekamas informacinis lapelis apie laukiantį siuntinį Jūsų artimiausiame pašto skyriuje. Tokiu atveju paskubėkite atsiimti bent per 15 kalendorinių dienų, nes siunta gali būti grąžinta mums arba papildomai apmokestina už saugojimą.

Omniva paštomatas

Tai itin greitas bei saugus pristatymo būdas, kai Jūs bet kuriuo metu galėsite nuvykti į Omniva paštomatą ir pasiimti savo siuntą. Būsite informuojami telefonu apie siuntos pristatymą į Jūsų pasirinktą paštomatą. Siuntą būtina atsiimti per 7 dienas nuo jos patekimo į paštomatą. Tikslų paštomatų sąrašą galite peržiūrėti oficialioje www.omniva.lt svetainėje. Pristatymo kaina – 0,99 €. Pristatymo trukmė – 1-2 dienos.

LP EXPRESS paštomatas

Tai itin greitas bei saugus pristatymo būdas, kai Jūs bet kuriuo metu galėsite nuvykti į LP EXPRESS paštomatą ir pasiimti savo siuntą. Būsite informuojami telefonu ir el. paštu apie siuntos pristatymą į Jūsų pasirinktą paštomatą. Siuntą būtina atsiimti per 72 valandas nuo jos patekimo į paštomatą. Tikslų paštomatų sąrašą galite peržiūrėti oficialioje www.lpexpress.lt svetainėje. Pristatymo kaina – 0,99 €. Pristatymo trukmė – 1-2 dienos.

Kurjeris

Kurjeris pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu tiesiai į rankas. Prieš atvykstant pasiskambins, todėl būtinai nurodykite teisingą telefono numerį. Pristatymo laikas – 1 – 2 darbo dienos. Pristatymo kaina – 1,99 €.

Tarptautinis pristatymas

Naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis prezervatyvus galime pristatyti ir į bet kurią Europos Sąjungos valstybę. Pristatymo kaina – 3,99 €. Pristatymo laikas – 3 – 7 darbo dienos po išsiuntimo.

Kitos pastabos apie siuntą

  • Prekės siunčiamos tik tvirtose kartoninėse dėžutėse.
  • Jokių reklaminių užrašų dėžutės išorėje.
  • Niekur neminima, kas jos viduje, todėl nei pašto darbuotojas, nei kurjeris pristatydamas nežino, kokios prekės yra viduje.
  • 100% konfidencialu pirkti pas mus: garantuojame, kad Jūsų pateiktų duomenų niekam neperduosime.