Apmokėjimo būdai

Užsakymą pradedame vykdyti gavę apmokėjimą vadovaujantis pristatymo taisyklėmis. Apie pinigų gavime informuosime Jus el. paštu. Užsakymą anuliuosime, jei nuo užsakymo datos praėjus 3 darbo dienoms neatliksite mokėjimo. Tokiu atveju norint gauti prekes, turėsite suformuoti naują užsakymą.

Mokėjimo būdai aprašyti žemiau.

Bankinis pavedimas

Pasirinkus šį mokėjimo būdą po užsakymo patvirtinimo į nurodytą el. paštą iškart gausite mokėjimo rekvizitus, pagal kuriuos reikės atlikti vietinį pavedimą savarankiškai prisijungus prie savo internetinės bankininkystės. Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas:
UAB „Strateginiai partneriai“

Bankas:
Swedbank

Sąskaitos nr.:
LT85 7300 0101 4319 1284

Mokėjimo paskirtis:
Užsakymo Nr. XX

Nepamirškite į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašyti Jūsų užsakymo numerio! Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad tarp skirtingų bankų mokėjimai dažniausiai atliekami ilgiau.

Paysera (buvę Mokėjimai.lt) paslauga

Paysera paslauga suteikia galimybę atsiskaityti per bet kurią el. bankininkystės sistemą. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą būsite nukreiptas į Paysera puslapį, pasirinksite savo banką ir mokėjimo informacija automatiškai bus užpildyta. Jums reikės tik patvirtinti. Atsiskaičius būsite grąžinti į www.prezervatyvai-internetu.lt internetinę parduotuvę. Mokėjimas užfiksuojamas automatiškai ir nedelsiant.